Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Aplikacja Gmina Trzcianka

aplikacja Trzcianka zdjęcie

Chcesz być na bieżąco z wydarzeniami z Gminy Trzcianka? Nic trudnego. Wystarczy skorzystać z darmowej aplikacji mobilnej dla mieszkańców.

 

Aplikacja – Gmina Trzcianka, zapewnia wszystkie gminne aktualności w jednym miejscu. Nie musisz już szukać informacji, gdyż dzięki mobilnej aplikacji masz je wszystkie pod ręką. Klikasz i jesteś na bieżąco.

 

Chcesz dowiedzieć się, jakie imprezy kulturalne, sportowe, czy charytatywne będą miały miejsce w najbliższych tygodniach? Skorzystaj z naszej aplikacji. Znajdziesz w niej niezbędne informacje zawierające datę, lokalizację oraz godzinę danego wydarzenia.

 

Interaktywna mapa to zakładka, w której bez problemu zobaczysz interesujące Cię miejsca, budynki oraz obiekty sportowe. Dzięki opisowi dowiesz się wielu ciekawych rzeczy na ich temat, a także sprawdzisz dokładny adres i stronę internetową.

 

System powiadamiania, to kolejna zaleta aplikacji – Gmina Trzcianka. Jeśli wydarzy się coś ważnego, natychmiast zostaniesz o tym poinformowany. Jakakolwiek informacja, którą należy niezwłocznie przekazać mieszkańcom, dzięki naszej aplikacji, trafi do Ciebie chwilę po jej ogłoszeniu.

 

Zauważyłeś coś niepokojącego? Utrudnienia na drodze, awarię oświetlenia, powalone drzewo. Za pomocą naszej aplikacji, w bardzo łatwy i szybki sposób możesz to zgłosić. Wystarczy zrobić zdjęcie, wybrać kategorię zgłoszenia, nacisnąć przycisk lokalizowania i zgłoszenie będzie gotowe.

 

Z aplikacji możesz korzystać anonimowo. Zostaniesz jednak poproszony o pozwolenie na dostęp do:

  • systemu powiadomień push, abyś mógł otrzymywać ostrzeżenia kryzysowe oraz informacje o ważnych wydarzeniach,
  • kalendarza, by zapisać w nim termin wydarzenia, którym jesteś zainteresowany, wpisać je w plan dnia oraz przypomnieć o nim dzień wcześniej,
  • odbiornika GPS, aby pobrać precyzyjną lokalizację i przypisać ją do zgłoszenia.