Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Zmiana na stanowisku prezesa ZIK w Trzciance21 maja 2021

W środę, 19 maja 2021 r. odbyło się Walne Zgromadzenie Członków Zakładu Inżynierii Komunalnej w Trzciance, podczas którego absolutorium otrzymała prezes ZIK Pani Grażyna Wiśniewska, jednocześnie kończąc tym samym swoją kadencję. Pani Grażyna otrzymała podziękowania za wieloletnią, bo aż 30-letnią, służbę od władz miasta, rady nadzorczej oraz pracowników ZIK.

 

Natomiast w czwartek, 20 maja 2021 r., w Urzędzie Miejskim Trzcianki podpisano umowę z nowym prezesem przedsiębiorstwa – panem Markiem Kupsiem, który w ubiegłym roku wygrał konkurs na stanowisko Członka Zarządu Zakładu Inżynierii Komunalnej sp. z o.o. w Trzciance i został nominowany przez radę nadzorczą ZIK do kontynuowania pracy w charakterze prezesa spółki. Gratulacje i życzenia powodzenia w pracy w przedsiębiorstwie realizującym zadania własne gminy w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i zbiorowego odprowadzania ścieków złożył nowemu prezesowi Krzysztof W. Jaworski – Burmistrz Trzcianki oraz Witold Putyrski – przewodniczący rady nadzorczej.