Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Zawody w skokach12 września 2022

Już po raz dziewiąty, Klub Jeździecki „Leśna Podkowa” z Rychlika był organizatorem Święta Konia. To ważne dla miłośników jeździectwa wydarzenie na stałe wpisało się w trzcianecki kalendarz imprez, pozyskując z roku na rok coraz liczniejsze grono obserwatorów.

 

Zawody odbywały się w pięciu konkurencjach skokowych: Mini LL z trenerem w ręku dla najmłodszych jeźdźców, Mini LL – „Debiuty”, LL „Super Amator”, LL „Próba czasu” i L „Wysokie loty”.

 

Jak zawsze organizatorzy stanęli na wysokości zadania i oprócz dobrze przygotowanych zawodów zadbali o dodatkowe atrakcje. W przerwach goście mogli zapoznać się i dowiedzieć o zadaniach koni zatrudnionych w Policji. Policjanci
z Poznańskiej Policji Konnej zaprezentowali konie rasy śląskiej o imieniach Heniui Artengo. Najmłodsi mieli świetną okazję pojeździć mini wersjami prawdziwych samochodów, a dla spragnionych panie ze Stowarzyszenia „Leśna Podkowa” i Koła Gospodyń Wiejskich z Rychlika przygotowały smaczny poczęstunek.

 

Święto konia