Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Zapraszamy na szkolenie on-line dla sprzedawców napojów alkoholowych!19 sierpnia 2021

Szanowny Przedsiębiorco!

Fundacja Centrum Działań Profilaktycznych z Wieliczki wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego oraz Burmistrz Trzcianki wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych serdecznie zapraszają wszystkich właścicieli punktów oraz ich pracowników na szkolenie on-line, które odbędzie się dn. 23 sierpnia 2021 r. w godzinach 15:30-17:30. Po jego zakończeniu każdy z uczestników otrzyma materiały dydaktyczne oraz certyfikat ukończenia szkolenia.

Głównym celem szkolenia będzie zapoznanie Państwa ze skutecznymi sposobami ograniczania dostępności alkoholu osobom niepełnoletnim i nietrzeźwym, a także z najnowszymi zmianami prawnymi w zakresie kontroli punktów sprzedaży napojów alkoholowych. Pozostałe zagadnienia będą obejmować praktyczne wskazówki dotyczące:

  • oddziaływania alkoholu na organizm człowieka i całe społeczeństwo

  • spożywanie alkoholu przez osoby niepełnoletnie i bufor ochronny ,,25”

  • postawy asertywne wobec sprzedaży alkoholu osobom nieletnim i nietrzeźwym

  • przepisy prawne dotyczące sprzedaży alkoholu i konsekwencje łamania prawa

  • dobre praktyki sprzedawców z całej Polski

Szkolenie poprowadzi specjalista Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
z wieloletnim doświadczeniem w zakresie realizacji programów profilaktycznych oraz kontroli przedsiębiorców, pan Dawid Droździkowski. W trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania pytań ekspertowi oraz dzielenia się własnymi pomysłami i spostrzeżeniami.

Szkolenie odbędzie się na platformie Teams po kliknięciu na poniższy link: https://teams.live.com/meet/94377067503447

Serdecznie zapraszamy!