Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

XX edycja Programu Stypendiów Pomostowych 2021/20225 maja 2021

 

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa oddział terenowy w Poznaniu we współpracy z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości w Łodzi ogłosili XX edycję Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2021/2022. Program adresowany jest tylko do maturzystów, absolwentów liceów i techników, którzy ukończyli szkołę w 2021 roku. Stypendium pomostowe przyznawane jest na okres pierwszego roku stacjonarnych studiów I stopnia lub jednolitych studiów magisterskich realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich. Szczegółowy regulamin przyznawania stypendiów znajduje się w załączniku poniżej.

Od 1 lipca 2021 roku do 16 sierpnia 2021 roku kandydat wypełnia wniosek on-line na stronie www.stypendia-pomostowe.pl, a następnie wydrukowany i podpisany dokument wraz z wymaganymi załącznikami przesyła do oddziału Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Poznaniu, ul. Fredry 12. Wszelkie pytania kierować można do koordynatora programu z KOWR w Poznaniu, Pani Sylwii Stawujak tel. 61 856 07 40.

 

stypendium pomostowe pdf