Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

XI Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Ziemi Trzcianeckiej2 marca 2023

na zdjęciu burmistrz z dziećmi podczas xI Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Ziemi Trzcianeckiej

 

W czwartek, 2 marca br., w Gminnym Przedszkolu Nr 1 w Trzciance odbył się XI Międzyprzedszkolny Turniej Wiedzy o Ziemi Trzcianeckiej. Przystąpiły do niego dwuosobowe drużyny z Gminnych Przedszkoli Nr 1, 2, 3, 4 w Trzciance oraz Gminne Przedszkole w Siedlisku i Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Trzciance.

 

Przedszkolaki wykazały się nad wyraz imponującą wiedzą na temat Trzcianki, którą zawstydziłyby nie jednego dorosłego. Organizatorem wydarzenia było Gminne Przedszkole Nr 1 w Trzciance, a w jury turnieju zasiadali Burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski, Dyrektor Muzeum Ziemi Nadnoteckiej w Trzciance Elżbieta Wiśnicka oraz podinspektor Referatu Promocji, Kultury i Sportu Natalia Bakinowska.

 

Wszystkie dzieci zostały nagrodzone dyplomami i upominkami, a puchary trafiły do następujących drużyn:

  • I miejsce Gminne Przedszkole Nr 2 w Trzciance,
  • II miejsce Gminne Przedszkole Nr 1 w Trzciance,
  • III miejsce Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Trzciance.

 

 

Gratulujemy wszystkim dzieciom!
Jesteśmy pod wrażeniem Waszej wiedzy.
A organizatorom dziękujemy za zapał i wysiłek, jaki wkładają w to, by już nawet przedszkolaki postrzegały Trzciankę jako swoją małą ojczyznę.

 

 

Galeria zdjęć z wydarzenia -> KLIK