Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Współpraca gminy Trzcianka z nowym wojewodą19 lutego 2021

29 stycznia 2021 roku Prezes Rady Ministrów powołał na stanowisko wojewody wielkopolskiego pana Michała Zielińskiego. Jeszcze tego samego dnia, Krzysztof W. Jaworski burmistrz Trzcianki wystosował list gratulacyjny z życzeniami oraz nadzieją na dobrą współpracę. 8 lutego pan Michał Zieliński wojewoda wielkopolski przekazał listowne podziękowanie za nadesłane życzenia i gratulacje wraz z przekonaniem realizacji wielu wspólnych inicjatyw. Przedstawiciel administracji rządowej przekazał również pozdrowienia i życzenia wszelkiej pomyślności, zarówno dla burmistrza, jak i całej lokalnej społeczności.

 

Poznań, 8 lutego 2021 r. Wojewoda wielkopolski Michał Zieliński do Pana Krzysztofa Wojciecha Jaworskiego Burmistrza Trzcianki. Szanowny Panie Burmistrzu przekazuję serdeczne podziękowania za przesłane życzenia i gratulacje. Powołanie na stanowisko wojewody wielkopolskiego przez premiera Mateusza Morawieckiego to dla mnie ogromny zaszczyt, ale też zobowiązanie, ponieważ pracę na rzecz Wielkopolski i Rzeczypospolitej postrzegam jako codzienną służbę społeczną i ważną misję. Wierze, ze siłą Wielkopolski są jej mieszkańcy – wychowani w tradycji pracy organicznej i odpowiedzialności za miejsce, z którego pochodzą. Przedsiębiorczość, otwartość oraz zaangażowanie Wielkopolan w życie społeczne są gwarantem rozwoju naszego województwa, dlatego serdecznie dziękuje za wyrazy wsparcia przekazane przez Pana Burmistrza i mieszkańców Trzcianki. Podobne życzliwe gesty są dla mnie ważną motywacja do jeszcze wytrwalszej pracy dla Wielkopolski. Jestem przekonany, że współpraca administracji samorządowej i rządowej pozwoli nam na realizację wielu wspólnych inicjatyw. Dziękując raz jeszcze za gratulacje, przekazuje pozdrowienia i życzenia wszelkiej pomyślności dla Pana Burmistrza, a także całej lokalnej społeczności. Z wyrazami szacunku /-/ Michał Zieliński

Poznań, 8 lutego 2021 r. Wojewoda wielkopolski Michał Zieliński
do Pana Krzysztofa Wojciecha Jaworskiego Burmistrza Trzcianki.
Szanowny Panie Burmistrzu przekazuję serdeczne podziękowania za przesłane życzenia i gratulacje. Powołanie na stanowisko wojewody wielkopolskiego przez premiera Mateusza Morawieckiego to dla mnie ogromny zaszczyt, ale też zobowiązanie, ponieważ pracę na rzecz Wielkopolski i Rzeczypospolitej postrzegam jako codzienną służbę społeczną i ważną misję.
Wierze, ze siłą Wielkopolski są jej mieszkańcy – wychowani w tradycji pracy organicznej i odpowiedzialności za miejsce, z którego pochodzą. Przedsiębiorczość, otwartość oraz zaangażowanie Wielkopolan w życie społeczne są gwarantem rozwoju naszego województwa, dlatego serdecznie dziękuje za wyrazy wsparcia przekazane przez Pana Burmistrza i mieszkańców Trzcianki. Podobne życzliwe gesty są dla mnie ważną motywacja do jeszcze wytrwalszej pracy dla Wielkopolski. Jestem przekonany, że współpraca administracji samorządowej i rządowej pozwoli nam na realizację wielu wspólnych inicjatyw.
Dziękując raz jeszcze za gratulacje, przekazuje pozdrowienia i życzenia wszelkiej pomyślności dla Pana Burmistrza, a także całej lokalnej społeczności.
Z wyrazami szacunku
/-/ Michał Zieliński