Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

WOJSKOWE TARGI SŁUŻBY I PRACY W KONINIE9 marca 2023

 

Po raz pierwszy Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji organizują WOJSKOWE TARGI SŁUŻBY I PRACY.To jedyne w Polsce wydarzenie w całości poświęcone promocji nowych form służby wojskowej wprowadzonych ustawą o obronie Ojczyzny.

 

Targi odbędą się w Olsztynie oraz w 15 miastach w Polsce, 17-18 marca 2023 r. (piątek – sobota) w godz. 9.00-18.00. Zainteresują wszystkich tych, którzy szukają ciekawej pracy, chcą podjąć nowe wyzwania w swoim życiu i zobaczyć na żywo profesjonalizm żołnierzy Wojska Polskiego.

 

więcej informacji: KLIK

 

  • Zapraszamy do KONINA – targi odbędą się w Zespole Szkół im. M. Kopernika, Aleje 1 Maja 22.
    Bliższych informacji nt. Wojskowych Targów Służby i Pracy w Koninie udziela nieetatowy rzecznik prasowy CWCR OZ w Poznaniu por. Szymon ANDRZEJEWSKI (tel. 606 637 055; e-mail: sz.andrzejewski@ron.mil.pl )

 

WOJSKOWE TARGI SŁUŻBY I PRACY- na grafice mapa [polski i żołbnierzWOJSKOWE TARGI SŁUŻBY I PRACY- na grafice mapa [polski i żołbnierz