Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Wielkopolska Wiara - dotacje bez wkładu własnego!2 marca 2023

1 marca br., w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego Trzcianki, odbyło się spotkanie informacyjno-szkoleniowe dotyczące konkursu mikrodotacji Wielkopolska Wiara, które poprowadziła p. Berenika Błaszczyk – doradca Stowarzyszenia Centrum PISOP.

 

Celem projektu Wielkopolska Wiara jest wspieranie działań lokalnych, mieszczących się w sferze pożytku publicznego (art. 4 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie) podejmowanych przez Wielkopolan działających w ramach młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych w imieniu własnym oraz przy Patronach tj. organizacjach pozarządowych wspierających grupy nieformalne w realizacji działań.

 

Tegoroczna edycja konkursu ruszyła 20 lutego. Nabór wniosków potrwa do 30 marca 2023 r. do godz. 12:00, a lista projektów do dofinansowania zostanie ogłoszona do 28 kwietnia br.
W tym roku maksymalna wartość mikrodotacji wynosi 7.000 zł, i co bardzo ważne, nie jest wymagany wkład własny.
Wszelkie informacje na temat konkursu, dokumenty do pobrania, kontakt do doradców, zamieszczone są na stronie: www.pisop.org.pl/wielkopolska-wiara-2023

 

Dziękujemy za udział trzcianeckim społecznikom i mamy nadzieję, że niejeden projekt przez nich napisany zostanie zrealizowany na terenie naszej gminy.

 

 

Na zdjęciu znajdują się przedstawiciele NGO z gminy Trzcianka w sali sesyjnej.