Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Ważne informacje dotyczące Biegu Zielińskiego13 września 2022

W niedzielę dnia 18.09.2022 r. w Trzciance odbywać się będzie (link do wydarzenia) 40. Bieg im. Tadeusza Zielińskiego w Trzciance i 9. HYDRO Tour. W związku z tym w godz. 8:45 – 15:45 wyłączony zostanie ruch pojazdów na ul.: Żeromskiego, Gorzowskiej, Wieleńskiej, Staszica, Mickiewicza.

 

W czasie trwania Rajdu Nordic Walking mogą występować utrudnienia na ul.: Żeromskiego, Lelewela, Sobieskiego, Parkowej, Zielnej oraz przy os. Obotryckim.

 

Harmonogram startu poszczególnych biegów:

  • godz. 9:00 – Biegi dziecięce i młodzieżowe,
  • godz. 11:00 – Bieg główny oraz Rajd Nordic Walking (odrębna trasa biegu),
  • godz. 14:00 – Wyścigi rowerowe Hydro Tour.

 

Informacje techniczne dla wszystkich uczestników:

  • Biuro zawodów usytuowane będzie przy (link do hali) Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance, ul. Żeromskiego 28, czynne w dniu 17.09.2022 od godziny 10:00 do 14:00 oraz w dniu biegu od 8:00 – 10:30 (wyścigi rowerowe do 13:30),
  • Szatnie, toalety, prysznice, depozyt dla uczestników znajdować się będą w Hali Sportowo-Widowiskowej,
  • Do dyspozycji będą parkingi przy ul.: Krętej, Wiosny Ludów, M. Reja oraz przy os. St. Poniatowskiego.

 

Zwracamy się z prośbą do kibiców, o nieprzekraczanie linii start/meta w trakcie zawodów. Rodzi to problemy techniczne i zagraża bezpieczeństwu.

 

 

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy!