Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Uwaga! Czasowa zmiana organizacji ruchu na Placu Pocztowym - 4-5 czerwca31 maja 2021

W związku z sobotnimi zawodami Ninja Wolf Race, w obrębie Placu Pocztowego zmieniona zostanie organizacja ruchu w dniach 4-5 czerwca. W tych dniach, przejazd przez Plac Pocztowy zostanie ograniczony. Kierujący pojazdami od ul. Żeromskiego, przy budynku Poczty Polskiej, będą musieli skręcić w ul Wita Stwosza. Pojazdy wjeżdżające na Plac Pocztowy od Ronda Solidarności poruszać się będą prawym pasem, a następnie zmuszone będą skręcić w ul. Spokojną, natomiast pojazdy wjeżdżające od ul. Chopina poruszać się będą lewym pasem i również będą musiały skręcić w ul. Spokojną.

 

Zobacz plan czasowej organizacji ruchu

 

Uwaga! W związku z sobotnimi zawodami Ninja Wolf Race, w obrębie Placu Pocztowego zmieniona zostanie organizacja ruchu w dniach 4-5 czerwca. W tych dniach, przejazd przez Plac Pocztowy zostanie ograniczony. Kierujący pojazdami od ul. Żeromskiego, przy budynku Poczty Polskiej, będą musieli skręcić w ul Wita Stwosza. Pojazdy wjeżdżające na Plac Pocztowy od Ronda Solidarności poruszać się będą prawym pasem, a następnie zmuszone będą skręcić w ul. Spokojną, natomiast pojazdy wjeżdżające od ul. Chopina poruszać się będą lewym pasem i również będą musiały skręcić w ul. Spokojną.

Zapraszamy na jedyne w tej części Polski zawody Ninja. Już w pierwszy weekend czerwca możecie sprawdzić swoje umiejętności lub spróbować swoich sił na przeszkodach rodem z Ninja Warrior. Tu się liczy szybkość, technika i siła! Przygotowaliśmy dla Was tor z wymagającymi przeszkodami oraz liczne atrakcje towarzyszące. Dla wszystkich śmiałków oczekują pamiątkowe medale! Zabierzcie dzieci – one również będa mogły wypróbować przygotowane specjalnie dla nich przeszkody! Ruszamy o godzinie11:00.