Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Targi Viva Seniorzy23 sierpnia 2022

W dniach 30.09 – 01.10 br odbędą się w Poznaniu targi Viva Seniorzy.
W ramach wydarzenia organizacje pozarządowe zyskają możliwość zaprezentowania swojej działalności na własnym bezpłatnym stoisku targowym.

 

TARGI VIVA SENIORZY! to pierwsze i największe w Polsce targi produktów i usług dla osób starszych. Przy ich organizacji współpracują Grupa MTP, Samorząd Województwa Wielkopolskiego poprzez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu oraz Miasto Poznań, gdzie koordynacją wydarzenia zajmują się Międzynarodowe Targi Poznańskie.
Targi Viva Seniorzy! to wydarzenie, podczas którego odwiedzający mogą zapoznać się zarówno z ofertą usług komercyjnych (sanatoriów, wczasów, sprzętów medycznych i innych),
jak i propozycjami nieodpłatnego spędzania wolnego czasu. To przestrzeń umożliwiająca zaprezentowanie przez producentów, usługodawców, samorządy i organizacje pozarządowe szerokiej i kompleksowej oferty, uwzględniającej potencjał oraz potrzeby osób starszych.
Targi Viva Seniorzy podzielone są na 3 specjalne strefy:
• Strefa ekspozycyjna, gdzie wystawcy będą prezentować produkty i usługi przeznaczone dla seniorów,
• Strefa gastronomiczna + mała scena, gdzie odbywać się będą różnorodne aktywności,
• Duża scena, na której na seniorów czekają główne atrakcje wydarzenia m. in. każdego dnia koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

 

Kontakt dla potencjalnych wystawców – telefonicznie: Paulina Dziarłowska

  • tel. + 48 61 869 2302
  • tel. +48 532 469 676
  • e-mail: paulina.dziarlowska@grupamtp.pl
  • wypełniając formularz on line: KLIK

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniem oraz zachęcamy do udziału w roli wystawcy.
Decyduje kolejność zgłoszeń.