Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Sukcesy trzcianeckich sportowców!30 sierpnia 2021

Kolejne znakomite wieści dopłynęły do nas z aren sportowych! Wszystko za sprawą trójki: Oliwia Tomkalska, Jakub Stepun, Sebastian Kęciński.

 

Oliwia Tomkalska (UKS Copal Trzcianka) zajęła pierwsze miejsce podczas Mistrzostw LZS w podnoszeni ciężarów U20-23, które odbyły się w Spale. Nasza zawodniczka wygrała w kat. 49 kg, z wynikiem dwuboju 106 kg, po raz drugi zostając Mistrzynią Polski!

 

Dużym sukcesem zakończył się występ Jakuba Stepuna w Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy. Kajakarz uzyskał najlepszy czas eliminacji w K1-200 metrów, a następnie wygrał w finale, zostając Mistrzem Polski! Niebawem odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata w Portugalii, w których nie zabraknie Jakuba.

 

Bardzo dobre informacje napłynęły również z ukraińskiego Tarnopolu. Podczas drugiej rundy eliminacji Motorowodnych Mistrzostw Świata, drugie miejsce zajął Sebastian Kęciński.