Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Sprawdzamy WSTĘPNE zapotrzebowanie na węgiel.3 listopada 2022

W związku z procedowaniem ustawy, która ma umożliwić nabycie węgla przez mieszkańców prowadzimy WSTĘPNE rozeznanie ilości zapotrzebowania węgla dla mieszkańców naszej gminy.

Wobec powyższego prosimy wszystkich mieszkańców zainteresowanych zakupem węgla o złożenie zapotrzebowania w formie elektronicznej ankiety.

 

  • Formularz jest dostępny na utworzonej stronie -> KLIK

 

Zbieramy następujące dane: imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu, ilość oraz rodzaj węgla (orzech, groszek czy miał).

Groszek (od 0,8 cm do 3,00 cm)
Orzech (od 2,3 cm do 8,00 cm)
Miał (od 0,1 cm do 3,00 cm)

 

  • Zaznaczamy, że cały proces dostawy węgla jest w trakcie procedowania ustawy i sytuacja może ulec zmianie, o czym będziemy informować w oddzielnych wiadomościach.

 

  • Zgłoszenia w ramach tego rozeznania przyjmujemy do 25.10.2022 r. ze względu na konieczność bieżącego raportowania.

 

 

Dostawy węgla planujemy z wykorzystaniem istniejącego na rynku podmiotu gospodarczego specjalizującego się w tym zadaniu, co oznacza, że sprzedażą, w porozumieniu z gminą, zajmie się wybrany skład węgla na terenie Trzcianki.

 

 

Jednocześnie z zapisów procedowanej ustawy wynika, że niezbędne będzie uzyskanie od gminy zaświadczenia o przyznaniu dodatku węglowego.
W tym temacie również pojawi się odrębny komunikat po wejściu w życie przepisów.