Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Spotkanie z korespondentem wojennym z Ukrainy - publicystą Jakubem Macejewskim6 października 2022

W środę, 5 października br., w Centrum Integracji Społecznej w Trzciance odbyło się spotkanie z korespondentem wojennym z Ukrainy – publicystą Jakubem Macejewskim, pn. ???????????? „???????????????????????? ????????????” ???????????????? ????????????????????????́????́ ???????? ?????????????????????????

 

Mieszkańcy Trzcianki mieli możliwość usłyszeć opowieści prosto z frontu. Pan Jakub podzielił się swoimi doznaniami i pokazał, jak wygląda wojenna codzienność oraz z czym muszą borykać się żołnierze i cywile w Ukrainie. Odpowiedział również na zadane pytania i przybliżył zagadnienie ideologii „ruskiego miru” i zagrożeń, jakie ze sobą niesie.

 

Spotkania poprowadził Włodzimierz Ignasiński, a organizatorami byli Adam Bogrycewicz – Radny Sejmiku Wielkopolskiego oraz Arkadiusz Kubich – Wicestarosta Pilski. Dziękujemy za zorganizowanie tak ciekawego wydarzenia.