Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Spis Powszechny - informacja dla mieszkańców14 lipca 2021

W związku ze zwiększoną liczbą osób zainteresowanych udzieleniem pomocy przez pracownika Gminnego Biura Spisowego na stanowisku do samospisu, znajdującym się w Urzędzie Miejskim Trzcianki, od dnia 8 lipca 2021 r. wprowadzony zostaje system rezerwacji wizyt.

Wizytę w Gminnym Biurze Spisowym można zarezerwować pod numerem telefonu 67 352 73 04 albo poprzez elektroniczny system rezerwacji wizyt pod adresem internetowym: https://trzcianka.nakiedy.pl/ (Spis powszechny).

Spisu można również dokonać:

  • poprzez stronę internetową www.spis.gov.pl lub kontakt z infolinią Narodowego Spisu Powszechnego pod numerem telefonu 22 279 99 99;
  • przez telefon w rozmowie z rachmistrzem spisowym. Rachmistrz dzwoni z numeru 22 828 88 88 – wyłącznie do osób, które nie dokonały wcześniej samospisu. Tożsamość rachmistrza można sprawdzić na infolinii spisowej pod numerem 22 279 99 99 lub poprzez aplikację dostępną na stronie rachmistrz.stat.gov.pl.