Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Samochód ratowniczo – gaśniczy OSP Biała12 października 2020

W sobotę, 10 października, miała miejsce uroczystość oficjalnego przekazania samochodu ratowniczo – gaśniczego dla OSP Biała zakupionego ze środków rządowych i gminnych.

 

Po uroczystym apelu i poświęceniu samochodu przez ks. proboszcza Eugeniusza Gnibbę, przyszedł czas uroczystego przekazania kluczyków i dowodu rejestracyjnego Prezesowi OSP Biała Panu Ryszardowi Wilantowi. Wspólnego przekazania dokonali: Pani Dominika Wiśniewska i Pan Witold Putyrski – zastępcy burmistrza Trzcianki, Pan Krzysztof Czarnecki i Pan Marcin Porzucek – Posłowie na Sejm RP oraz Pan Maciej Kubacki – Komendant Powiatowy PSP w Czarnkowie.

 

Nie zabrakło podziękowań ze strony Prezesa OSP Biała oraz gratulacji i życzeń przybyłych gości. Zgromadzeni mieszkańcy mieli natomiast okazję dokładnie zapoznać się z wyposażeniem nowego wozu.

 

Strażakom OSP Biała życzymy bezpiecznej służby. Niech nowy pojazd szczęśliwie dowozi Was na miejsce akcji i z powrotem do domu.