Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Punkt Szczepień Powszechnych w Trzciance nadal funkcjonuje.24 września 2021

na grafice widać wejście do HSW w Trzciance, gdzie znajduje się punkt szczepień

 

Narodowy Program Szczepień i Punkty Szczepień Powszechnych w Trzciance nadal funkcjonują.
Każdy chętny mieszkaniec gminy może zaszczepić się przecivko Covid-19 szczepionką Pfizer.

 

Punkt Szczepień Powszechnych, znajduje się w Hali Sportowo – Widowiskowej przy ul. Żeromskiego 28 w Trzciance, a szczepienia realizowane są przez Szpital Powiatowy im. Jana Pawła II w Trzciance.

 

Na szczepienie można się zapisać przez Internetowe Konto Pacjenta, ogólnopolską infolinię 989 lub przez e-rejestrację na stronie gov.pl/szczepimysie.

 

Punkt szczepień powszechnych w Trzciance uruchomi także numer telefonu, pod którymi osoby posiadające e-skierowanie na szczepienie mogą wpisywać się na listę 67 352 73 69 lub 784 631 962.

 

Zapisć się na szczepienie można od poniedziałku do piątku, od godz. 8 do 15 (telefonicznie) oraz osobiście w czwartki i piątki od godz. 8 do 15.

 

Szczepienia odbywają się w Hali w każdy czwartek i piątek od 8 do 15.

 

Osoby zarejestrowane do szczepień, przed wykonaniem szczepienia zobowiązane są do wypełnienia „Kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19”. Aktualny kwestionariusz dostępny jest  w Punkcie Szczepień.