Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Drodzy Mieszkańcy, Klienci Urzędu Miejskiego Trzcianki!10 maja 2021

Uprzejmie informuję, że od 10 maja 2021 r. częściowo znoszę ograniczenia w pracy urzędu w zakresie bezpośredniej obsługi klienta.

 

W związku z powyższym ponownie uruchamiam elektroniczny system rezerwacji wizyt w urzędzie, dostępny na stronie www.trzcianka.pl w zakładce Dla mieszkańca/Załatw sprawę w Urzędzie/Umów wizytę.

 

Klient w celu umówienia wizyty wskazuje rodzaj sprawy oraz dogodny termin. Następnie otrzymuje maila w celu potwierdzenia dokonania rezerwacji.

 

Nadal istnieje możliwość dokonania rezerwacji wizyty telefoniczne lub mailowo. Wykaz numerów telefonów oraz adresów mailowych pracowników znajduje się na stronie www.trzcianka.pl w zakładce Samorząd/Urząd Miejski/Baza teleadresowa. Dodatkowo rezerwacji będzie można dokonać również osobiście w urzędzie w punkcie rezerwacji wizyt.

 

W przypadku spraw z zakresu Urzędu Stanu Cywilnego, tj. rejestracji urodzeń, małżeństw i zgonów, umówienie wizyty odbywa się wyłącznie telefonicznie.

 

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich Państwa oraz pracowników, nadal zachęcam do kontaktu za pośrednictwem platformy
e-PUAP.

 

Dodatkowo, w przedsionku urzędu znajduje się skrzynka podawcza, do której można wrzucać pisma i wnioski.

 

Jednocześnie przypominam, że w urzędzie obowiązują zasady reżimu sanitarnego: dezynfekowanie rąk, zasłanianie ust i nosa, zachowanie bezpiecznej odległości. W przypadku odmowy ich przestrzegania, bezpośredni kontakt z pracownikiem będzie  niemożliwy.

 

Burmistrz Trzcianki

Krzysztof W. Jaworski

 

Baza teleadresowa pracowników