Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Przerwa w dostawie wody - chwilowe zmiany barwy i mętności28 lutego 2023

W związku z pracami konserwacyjnymi w Centralnej Stacji Uzdatniania Wody w Trzciance – w dniu 1 marca 2023 roku w godzinach 22.30 – 24.00, mogą wystąpić krótkie przerwy w dostawie wody oraz zmiana jej barwy i mętności.

 

Na skutek obniżenie ciśnienia w sieci, dostawa wody do najbardziej odległych od SUW nieruchomości lub do mieszkań na najwyższych kondygnacjach w budynkach wielorodzinnych w TRZCIANCE ORAZ W SARCZU, NIEKURSKU, STRADUNIU, SMOLARNI, KADŁUBKU I DŁUŻEWIE – może być ograniczona.

 

W związku z powyższym prosimy o zgromadzenie niewielkich zapasów wody oraz zaplanowanie czynności z jej wykorzystaniem na inne godziny.

 

Prace konserwacyjne są obowiązkiem każdego operatora, gwarantują prawidłowe funkcjonowanie infrastruktury oraz ciągłość dostaw wody o wysokich parametrach jakościowych.

 

Przepraszamy za utrudnienia oraz zapewnimy, że przedsiębiorstwo będzie dążyło do zminimalizowania ograniczeń w dostawie wody.

 

Źródło: Zakład Inżynierii Komunalnej w Trzciance