Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Powstaje Dzienny Dom Seniora +16 października 2020

Trwają prace w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Trzciance, które mają na celu adaptację pomieszczeń pod kątem uruchomienia Dziennego Domu Seniora +.

 

Prace w budynku przewidują powstanie: pomieszczenia klubowego, pomieszczenia terapii indywidualnej, dwóch pomieszczeń do wypoczynku, sali rehabilitacyjnej, szatni oraz pokoju zabiegowo-pielęgniarskiego. Każde z nowo powstałych pomieszczeń będzie w pełni wyposażone. Koszt sprzętów i narzędzi, które będą do dyspozycji uczestników zajęć w Dziennym Domu Seniora + wynosi 61.671,45 zł.

 

Aktualnie trwają prace ogólnobudowlane, które polegają na: rozbiórce posadzek, ścian, wywiezieniu oraz utylizacji materiałów rozbiórkowych. Następnie wszystko będzie gipsowane i malowane, wylane zostaną posadzki, położone płytki, wykładziny i przeprowadzone zostaną roboty elektryczne, wykonane instalacje wodociągowe oraz montaż urządzeń sanitarnych.

 

Zadanie wykonuje firma Rem-Bud Henryk Grzymski. Całkowity koszt prac remontowych wyniesie 386.254,40 zł.