Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Dzień Wszystkich Świętych w Trzciance – ważne informacje29 października 2021

Zbliża się 1 listopada – Dzień Wszystkich Świętych, w związku z tym prezentujemy najważniejsze informacje, które usprawnią dostanie się na cmentarz komunalny w Trzciance.

Burmistrz Trzcianki informuje, że w dniu 1 listopada 2021 roku w godzinach 8:00-14:30 uruchomiona będzie darmowa komunikacja autobusowa na cmentarz komunalny. Przebieg trasy autobusu widoczny jest na załączonej mapce. Ze względu na duży ruch samochodowy podczas Dnia Wszystkich Świętych i trudności z dostaniem się na cmentarz, zachęcamy do pozostawienia samochodów i korzystania z bezpłatnej komunikacji lub udania się na cmentarz pieszo.

 

Plan trasy przejazdu bezpłatnej komunikacji autobusowej – 1 listopada 2021 r.
TRASA I – CZERWONA (pięć kursujących autobusów)
  1. ul. St. Żeromskiego (przy Galerii Abita)
  2. ul. St. Żeromskiego (przy Chińskim Markecie)
  3. os. Słowackiego (koło sklepu Żabka)
  4. ul. St. Staszica (przy Szkole Podstawowej Nr 1)
  5. ul. Wł. Sikorskiego (przy Zespole Szkół)
  6. ul. Wiosny Ludów (koło sklepu Biedronka)
TRASA II – ZIELONA (jeden kursujący autobus)
  1. ul. 27 Stycznia (przy Zespole Szkół Technicznych)
  2. ul. 27 Stycznia (przy „starym kinie”)
  3. ul. 27 Stycznia (przy Starostwie Powiatowym)
  4. ul. Kwiatowa Droga/ul. Ogrodowa
KURSY AUTOBUSÓW W GODZ. OD 8:00 DO 14:30

Na grafice znajduje się plan Trzcianki z zaznaczoną trasą przejazdu autobusów oraz napis "Plan trasy przejazdu bezpłatnej komunikacji autobusowej – 1 listopada 2021 r."

Prezentujemy rozmieszczenie parkingów przy cmentarzu komunalnym w Trzciance w dniu 1 listopada 2021 r.. Informujemy, że przy bramach dostępne będą miejsca dla osób ze szczególnymi potrzebami. Dzięki uprzejmości firmy Vilmax, udostępnione będą także miejsca parkingowe, znajdujące się przy ul. Wspólnej (teren byłego Al-Trans).

 

Ruch z cmentarza kierowany będzie na drogę wojewódzką nr 180 albo przez drogę gruntową (ul. Kasprowicza).

 

Bezpieczeństwo zapewniać będzie Policja, Ochotnicza Straż Pożarna oraz Straż Miejska.

Na grafice znajduje się mapa z zaznaczonymi trasami przejazdu.

Przypominamy, że funkcjonuje internetowa wyszukiwarka miejsc pochówku na cmentarzach komunalnych w Trzciance, Stobnie i Białej administrowanych przez Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Budowlanych Kombud Sp. z o.o.

 

Strona ta zbudowana została z myślą o tym, aby umożliwić Państwu wyszukiwanie miejsca pochówku osób bliskich. Wyszukiwarka pozwala zlokalizować groby osób pochowanych na cmentarzach komunalnych w gminie Trzcianka oraz wyznaczyć drogę od dowolnej bramy cmentarza.

 

Wystarczy otworzyć stronę internetową: http://trzcianka.systkom.pl/

 

W celu wyszukania lokalizacji grobu, należy przejść do zakładki „wyszukaj grób”.

 

Wyszukiwanie następuje po wpisaniu nazwiska zmarłego (jeżeli podane jest niepełne nazwisko należy odznaczyć pole wyboru przy „Zaznacz jeśli wprowadziłeś całe nazwisko”), aby zawęzić uzyskaną listę można wpisać szczegółowe dane, takie jak: imię datę urodzenia datę zgonu

 

Po wprowadzeniu wszystkich danych należy kliknąć przycisk „szukaj”. Pojawi się lista wyników z datami urodzenia i zgonu oraz adresem grobu. Klikając na wybraną pozycję pojawi się strona z mapą cmentarza, z zaznaczoną żółtą strzałką kwaterą w której znajduje się szukany grób. Czerwonym kolorem pokazana jest droga do danej kwatery od wybranej bramy cmentarza. Wyniki wyszukiwania można wydrukować.

 

Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje należy najechać kursorem na mapę z zaznaczoną kwaterą i kliknąć kilkukrotnie, powoduje to dokładniejsze wskazanie miejsca położenia grobu.

 

W przypadku nie odnalezienia danych osoby zmarłej lub rozbieżności danych ze stanem faktycznym prosimy o kontakt z administracją cmentarza komunalnego w Trzciance.

 

Telefon: 67 216-26-84, E-mail: administracjacmentarzy@kombud.trzcianka.com.pl

 

Na grafice znajduje się zrzut ekranu ze strony www.http://trzcianka.systkom.pl/szukaj.html