Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Plac warcabowy w Rychliku31 marca 2021

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Rychlik zakończyło prace nad realizacją projektu, z którego na pewno skorzystają mieszkańcy. Dzięki budowie obiektu rekreacyjnego przy szkole w Rychliku, powstał wspaniały plac warcabowy do gry w warcaby stupolowe na świeżym powietrzu. Oświetlony lampami solarnymi, otoczony pięknymi drewnianymi ławkami, wyposażony w kosze do segregacji odpadów oraz trzy stoły betonowe wraz z ławeczkami, gdzie będziemy mogli spędzać czas grając w chińczyka oraz tradycyjne warcaby.

 

Obiekt już przetestowany, a pierwsi warcabiści, jak widać, zadowoleni!

 

Przypomnijmy, że kwota 50 097,00 zł, czyli aż 90% wartości całego projektu, pochodzi ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014 – 2020. Inwestycja została zrealizowana dzięki wsparciu Czarnkowsko-Trzcianeckiej LGD realizującej projekt w ramach  Poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014 – 2020.