Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Pan Ryszard zostanie doceniony przez Samorząd Wojewódzki7 października 2020

18 października br. o godzinie 9:30 w kościele parafialnym Parafii pw. św. Jana Chrzciciela w Trzciance odbędzie się uroczysta msza święta w intencji pn.: „Dziękczynna z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla Ryszarda Kaczmarka z okazji nadania Odznaki Honorowej za ZASŁUGI DLA WÓJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO.”

Tego dnia, po nabożeństwie, które uświetni Chór Pasjonata, pan Ryszard Kaczmarek zostanie odznaczony Odznaką Honorową za Zasługi Dla Województwa Wielkopolskiego. To zaszczytne honorowe wyróżnienie, nadawane osobom, jak również instytucjom czy organizacjom, które poprzez swoją działalność wnoszą wybitny wkład w rozwój gospodarczy, naukowy, kulturalny i społeczny Województwa Wielkopolskiego.

Pan Ryszard został doceniony przez pana Marka Woźniaka Marszała Województwa Wielkopolskiego za zasługi wieloletniej działalności, jako prezes Chóru Pasjonata, przewodniczący Koła Pszczelarzy w Trzciance, pasjonat leśnictwa, samorządowiec i wielki społecznik. Wnioskodawcą o nadanie odznaki honorowej był pan Adam Bogrycewicz radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.