Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Ostatni dzień pracy pana Bogusława31 sierpnia 2021

„Życie dobrze przeżyte to takie, które przywołuje dobre własne wspomnienia oraz szacunek i sympatię innych….”

 

Wśród wielu obchodów, spotkań, nowych inwestycji i przedsięwzięć w naszej gminie, nadszedł czas aby podziękować panu Bogusławowi Lachowiczowi – pracownikowi Zakładu Inżynierii Komunalnej Spółka z o.o. w Trzciance, który w związku z przejściem na emeryturę dziś pełnił swoje obowiązki po raz ostatni.

 

Podczas prawie półwiecznej pracy zawodowej – w tym 30 lat w przedsiębiorstwie, pan Bogusław dał się poznać jako znakomity fachowiec, współpracownik oraz kolega, którego zaangażowanie i profesjonalizm mogą być przykładem dla innych.

 

Prezes zarządu Marek Kupś złożył panu Bogusławowi podziękowania za dotychczasowe zaangażowanie i pracę na rzecz Zakładu Inżynierii Komunalnej sp. z o.o. oraz gminy Trzcianka. Wraz z innymi pracownikami życzył przyszłemu Emerytowi dobrego zdrowia, pomyślności w życiu osobistym oraz wielu spełnionych marzeń w dalszej drodze życia.