Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Odeszła od nas śp. Grażyna Wiśniewska25 listopada 2021

Z wielkim smutkiem i poczuciem ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość, iż odeszła od nas śp. Grażyna Wiśniewska.

 

Pani Grażyna pracowała w 1991 roku w Urzędzie Miejskim Trzcianki na stanowisku ds. budownictwa i inwestycji. W latach 1992-2000 pełniła funkcję Dyrektora, a następnie do maja 2021 roku była Prezesem Zarządu Zakładu Inżynierii Komunalnej w Trzciance Sp. z o.o.

 

Wyrazy współczucia rodzinie, krewnym, znajomym i przyjaciołom składają: Burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski, Przewodniczący Rady Miejskiej Trzcianki Robert Matkowski, radni Rady Miejskiej Trzcianki oraz pracownicy Urzędu Miejskiego Trzcianki.

 

Szara grafika, na środku znajduje się twarz kobiety oraz napis "Z wielkim smutkiem i poczuciem ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość, iż odeszła od nas śp. Grażyna Wiśniewska. Pani Grażyna pracowała w 1991 roku w Urzędzie Miejskim Trzcianki na stanowisku ds. budownictwa i inwestycji. W latach 1992-2000 pełniła funkcję Dyrektora Zakładu Budżetowego w Zakładzie Inżynierii Komunalnej w Trzciance. Następnie do maja 2021 roku była Prezesem Zarządu Zakładu Inżynierii Komunalnej w Trzciance. Wyrazy współczucia rodzinie, krewnym, znajomym i przyjaciołom składają: Burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski, Przewodniczący Rady Miejskiej Trzcianki Robert Matkowski, radni Rady Miejskiej Trzcianki oraz pracownicy Urzędu Miejskiego Trzcianki."