Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Oddział żłobkowy otwarty10 września 2020

Zakończyła się przebudowa pomieszczeń z przystosowaniem na oddział żłobkowy w Gminnym Przedszkolu Nr 4 w Trzciance. Projekt realizowany był dzięki funduszom z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Maluch+. Wyposażenie natomiast zostało sfinansowane ze środków unijnych.

 

Prace objęły remont holu głównego w budynku, wymianę drzwi, przygotowanie sali dla dzieci wyposażonej w stoliki, tablicę, szafki oraz wszelkie potrzebne akcesoria do opieki nad najmłodszymi, a także sanitariat z dwiema toaletami, prysznicem oraz trzema umywalkami. Na prace ogólnobudowlane przeznaczono 378 295,40 zł.

 

Ponadto, na terenie przedszkola powstał plac zabaw przeznaczony dla dzieci w wieku 1–3 lata. Koszt budowy placu wyniósł 108 317,82 zł, tu również część kosztów została pokryta ze środków unijnych.

 

Przy drugim wejściu do budynku postawiono także wózkarnię, która kosztowała 13 000 zł.

 

Całość wykonanych inwestycji sprawia, że milusińscy w ramach programu Maluch+ zyskali komfortowe warunki w oddziale żłobkowym.

 

Zakończyła się przebudowa pomieszczeń z przystosowaniem na oddział żłobkowy w Gminnym Przedszkolu Nr 4 w Trzciance….

Opublikowany przez Miasto i Gmina Trzcianka Czwartek, 10 września 2020