Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej
  • Strona główna
  • >
  • Aktualności
  • >
  • Od 1 kwietnia do 30 września br. w całej Polsce odbywa się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 2021

Od 1 kwietnia do 30 września br. w całej Polsce odbywa się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań NSP 202113 sierpnia 2021

Przekazywania danych możliwe jest poprzez:

– samodzielne spisanie za pośrednictwem aplikacji internetowej na stronie internetowej Głównego Urzędu Statystycznego;

– wywiad telefoniczny przeprowadzony przez rachmistrza spisowego;

– spis poprzez infolinię GUS;

– wywiad bezpośredni z rachmistrzami.

 

Gminne Biuro Spisowe w Trzciance uruchomiło dodatkowy punkt spisowy w Bibliotece i Centrum Kultury w Trzciance przy ul. Sikorskiego 22.

 

Grafik dyżurów rachmistrzów w Bibliotece dostępny jest: w siedzibie Urzędu Miejskiego Trzcianki, w Bibliotece, na tablicy ogłoszeń przy Parku 1 Maja w Trzciance oraz na stronie internetowej www.trzcianka.pl.

 

Gminne Biuro Spisowe zaprasza również wszystkich mieszkańców miasta i gminy do spisu podczas festynu wiejskiego w Smolarni w dniu 14 sierpnia 2021 r. w godzinach od 14:00 – 18:00.

 

Warto zaznaczyć, że jest możliwość, aby wszystkich domowników spisała jedna dorosła osoba mieszkająca w gospodarstwie domowym. Do spisu pozostałych domowników potrzebne będą jednak numery PESEL pozostałych osób zamieszkujących pod danym adresem.