Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Nowy radiowóz dla trzcianeckich policjantów19 kwietnia 2021

Automatyczna skrzynia biegów, kamera cofania, duża moc silnika to atuty najnowszego radiowozu, który trafił do funkcjonariuszy z Referatu Prewencji Komisariatu Policji w Trzciance. Pojazd marki VW T6 został zakupiony z budżetu Policji oraz w ramach Programu Modernizacji Policji.

 

15 kwietnia br., nowy radiowóz dla trzcianeckich mundurowych odebrał osobiście z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu, kom. Jakub Namerła Komendant Komisariatu Policji w Trzciance. Auto zostało zakupione z budżetu Policji oraz z Programu Modernizacji Policji.

 

Przekazany radiowóz to najnowsza wersja VW T6. Samochód jest wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, kamerę cofania oraz silnik wysokoprężny o pojemności 2.0 l i mocy 150 KM. Ponadto torba medyczna z pełnym wyposażeniem znacznie ułatwi pracę policjantów w terenie. Nowością w oznakowaniu pojazdu jest hasło „Pomagamy i Chronimy” wokół gwiazdy policyjnej na drzwiach radiowozu.

 

Nowe auto z całą pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa mieszkańców Trzcianki.

 

Karolina Górzna-Kustra

KPP Czarnków

 

<iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FGminaTrzcianka%2Fposts%2F6049571755068874&width=500&show_text=true&height=790&appId” width=”500″ height=”790″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowfullscreen=”true” allow=”autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share”></iframe>