Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Nowa strona turystyczna Trzcianki na facebooku - @VisitTrzcianka9 lipca 2021

Trzciankę trudno wymówić, ale łatwo polubić! Witajcie na nowym fanpage`u gminy Trzcianka, na którym będziemy prezentować wspaniałe widoki z naszej gminy, a także przedstawiać miejsca i historie, które może nie każdy z Was zna. Strona będzie mieć charakter typowo turystyczny i podróżniczy – kliknij tutaj, aby wejść i polubić naszą nową stronę!

 

Trzcianka to wyjątkowe miejsce w skali całego kraju, posiadające bogate tradycje oraz wyjątkowy klimat. Największym skarbem gminy jest nieskażona natura. To tu znaleźć można czyste wody, bogate w runo leśne lasy, piękne krajobrazy i świeże powietrze. Warto wybrać się w okolice jezior i rzeki Noteć, która płynie doliną oraz nad Bukówkę, a szczególnie w okolice Smolarni! Na turystów czekają widokowe trasy spacerowe, ścieżki rowerowe, trasy nordic walking i zabytki. Nie tylko przyroda jest wyróżnikiem gminy Trzcianka, ale także mieszkańcy, ich aktywność i otwartość!

 

Trzcianka. Trudno wymówić, łatwo odwiedzić!