Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Najlepsi judocy zawitają do Trzcianki14 września 2020

To już oficjalne! Święto polskiego judo odbędzie się w Trzciance. W dniach od 3 do 4 października 2020 roku, w Hali Sportowo-Widowiskowej odbędą się indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów.

 

Po raz pierwszy w historii miasta gościć będziemy najlepszych judoków w kraju. Wśród startujących nie zabraknie naszej utalentowanej Pauli Kułagi, która będzie walczyć o najwyższe miejsce na podium.

 

Ze względów bezpieczeństwa, ciągłego zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 oraz ograniczenia ilości osób w hali sportowej, na zawodach będą mogli przebywać jedynie uczestnicy zawodów – walczące zawodniczki, zawodnicy oraz zgłoszeni licencjonowani i akredytowani trenerzy, sędziowie, ekipa techniczna i medyczna. Kibice będą śledzić Mistrzostwa poprzez transmisję wideo w internecie – dokładny adres podamy w dniu zawodów.

 

Organizatorem Mistrzostw są: Polski Związek Judo, UKS Copal Trzcianka, Gmina Trzcianka, Okręgowy Związek Judo w Poznaniu oraz UKS 6 Piła.

 

Najlepsi judocy zawitają do TrzciankiTo już oficjalne! Święto polskiego judo odbędzie się w Trzciance. W dniach od 3…

Opublikowany przez Miasto i Gmina Trzcianka Poniedziałek, 14 września 2020