Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Muzyczno - kulturalny weekend w Trzciance18 lipca 2022

Cóż to był za weekend! Trzcianeckie Centrum Integracji Społecznej odwiedziły dwie wyjątkowe grupy teatralne. W sobotę swoim spektaklem uraczył nas Teatr Pana O., który młodszą widownię przeniósł do świata „Alicji w Krainie Czarów”. Zabawny program animacyjny spowodował uśmiechów co nie miara! Dzieci mogły zmierzyć się z przeszkodami króliczej nory, być gośćmi na herbatce u szalonego Kapelusznika, czy spotkać wcale nie tak groźną Królową Kier.

 

W niedzielę zaś trzcianecka widownia miała okazję przenieść się do czasów przedwojennej Warszawy dzięki spektaklowi „Miłość Ci wszystko wybaczy – Gwiazdy Franciszka Fiszera”. Cóż to był za performance! Piosenki, tańce, iluzja, kabaret i sceniczne swawole. Podczas spektaklu widownia świetnie bawiła się przy takich przebojach jak: „Umówiłem się
z nią na dziewiątą”, „Odrobinę szczęścia w miłości”, „Już taki jestem zimny drań”, czy tytułowa „Miłość Ci wszystko wybaczy”. To było prawdziwe show.

 

Do Centrum Integracji Społecznej w Trzciance teatry zawitały dzięki zaproszeniu Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury oraz dofinansowaniu Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Dziękujemy bardzo i czekamy na więcej takich wydarzeń :)

 

Galerie zdjęć z wydarzeń dostępne są na profilu Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Trzciance :