Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Mistrzostwa Polski w Judo [Transmisja On-line]2 października 2020

Święto polskiego judo odbędzie się w Trzciance. W dniach od 3 do 4 października 2020 roku, w Hali Sportowo-Widowiskowej odbędą się indywidualne i drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów.

 

Po raz pierwszy w historii miasta gościć będziemy najlepszych judoków w kraju. Wśród startujących nie zabraknie naszej utalentowanej Pauli Kułagi, która będzie walczyć o najwyższe miejsce na podium.

 

Ze względów bezpieczeństwa, ciągłego zagrożenia zakażeniem wirusem SARS-CoV-2 oraz ograniczenia ilości osób w hali sportowej, na zawodach będą mogli przebywać jedynie uczestnicy zawodów – walczące zawodniczki, zawodnicy oraz zgłoszeni licencjonowani i akredytowani trenerzy, sędziowie, ekipa techniczna i medyczna. Kibice będą śledzić Mistrzostwa poprzez transmisję wideo w internecie.

 

Transmisja z maty nr 1: https://www.youtube.com/watch?v=AkdgAYVslRA

Transmisja z maty nr 2: https://www.youtube.com/watch?v=4fq1zTY15f0

Transmisja z maty nr 3: https://www.youtube.com/watch?v=GGg5mHwOqAw

 

Organizatorem Mistrzostw są: Polski Związek Judo, UKS Copal Trzcianka, Gmina Trzcianka, Okręgowy Związek Judo w Poznaniu oraz UKS 6 Piła.