Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej
  • Strona główna
  • >
  • Aktualności
  • >
  • Konsultacje społeczne projektu „Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Piły”.

Konsultacje społeczne projektu „Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Piły”.3 listopada 2022

Zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Piły (Strategia ZIT MOF Piły).

Strategia ZIT MOF Piły swoim zasięgiem obejmie 11 gmin:

·         gminy miejskie: Chodzież, Piła, Złotów,

·         gminy miejsko-wiejskie: Kaczory, Krajenka, Trzcianka, Ujście, Wysoka,

·         gminy wiejskie: Chodzież, Szydłowo, Złotów.

 

Dokument będzie pełnił rolę strategii terytorialnej umożliwiającej realizację wspólnych zadań w ramach Związku ZIT zawartego w formie porozumienia międzygminnego.

 

Charakterystyczne dla Strategii Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych jest m.in. podjęcie inwestycji o charakterze ponadlokalnym, które w sposób komplementarny będą wpisywać się w wytyczoną wizję, odpowiadając kompleksowo na określone w diagnozie problemy i potrzeby. Wspólna Strategia ZIT MOF Piły zapewni zachowanie spójności oraz pozwoli na zacieśnianie współpracy między jednostkami sąsiadujących samorządów terytorialnych. Umożliwi także dostęp do środków zewnętrznych na dofinansowanie realizacji zaplanowanych projektów z różnych programów unijnych i krajowych.

 

Przebieg konsultacji:

–      Konsultacje odbywają się w dniach 26.10-7.11.2022 r. Projekt Strategii ZIT MOF Piły wraz formularzem uwag dostępne są pod poniższym linkiem. Wypełniony formularz uwag należy przesłać na adres mailowy: konsultacje@lpw-grupa.pl

 

Link do dokumentów oraz formularza uwag:

https://lpw-grupa.pl/plik/konsultacje-ZIT-MOF-Pila.zip

 

–      W dniu 7.11.2022 r. o godz. 16:00 w Hotelu Gromada w Pile (sala „NOWA”, adres: Aleja Piastów 15, 64-920 Piła) odbędzie się otwarte SPOTKANIE KONSULTACYJNE.

 

Weź udział w konsultacjach społecznych projektu Strategii ZIT MOF Piły.

 

 

Grafika zawiera herby miast zaangażowanych w projekt, m.in. herb Trzcianki oraz obrazki zawierające m.in. autobus, budynek, drzewa, ludzi.