Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Konkurs na stanowiska dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Trzciance20 lutego 2023

Zarządzeniem Nr 17/23 Burmistrza Trzcianki z dnia 17 lutego 2023 r. ogłoszony został przedmiotowy konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Trzciance.

 

  • Oferty, oznaczone napisem „Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Trzciance” należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym, w siedzibie Urzędu Miejskiego Trzcianki, ul. Sikorskiego 7, w Biurze Obsługi Klienta – parter, w terminie do dnia 17 marca 2023 r. do godz. 14:00.
  • Konkurs zostanie przeprowadzony w dniu 28 marca 2023 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Miejskim Trzcianki, ul. Sikorskiego 7, sala sesyjna, bez odrębnego powiadamiania kandydatów.
  • Wymagania stawiane kandydatom na dyrektora szkoły określone zostały w zarządzeniu Nr 17/23 Burmistrza Trzcianki z dnia 2 marca 2022 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na stanowiska dyrektorów gminnych szkół podstawowych: KLIK
  • Z informacjami na temat działalności szkoły, kandydaci mogą zapoznać się w jej siedzibie lub w Urzędzie Miejskim Trzcianki, w Biurze Rozwoju Oświaty – pokój 114.

 

 

Grafika przedstawia konkurs na satnowisko dyrektora Szkoły