Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Konkurs dla sołectw - „Świąteczny czas”7 grudnia 2020

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. W związku z tym Burmistrz Trzcianki organizuje konkurs „Świąteczny czas”. Zadaniem uczestników jest rozświetlenie wsi przy użyciu świątecznych ozdób. Konkurs skierowany jest do sołectw z terenu Gminy Trzcianka. Wystarczy do dnia 18 grudnia br. wypełnić formularz, dostarczyć go do Urzędu Miejskiego lub przesłać mailem na adres: lmalicki@trzcianka.pl, a następnie oświetlić wieś za pomocą świątecznych iluminacji. Czteroosobowa komisja, 29 grudnia (wtorek) od godziny 16:00 rozpocznie wizytację zgłoszonych sołectw i oceni zaangażowanie oraz pomysłowość uczestników konkursu. Dla najlepszej trójki przewidziano nagrody finansowe:

 

  • I miejsce – 3000 zł
  • II miejsce – 2000 zł
  • III miejsce – 1000 zł

 

Dodatkowo w każdym sołectwie Sołtys i Rada Sołecka w porozumieniu z Organizatorem konkursu może wyróżnić najładniejszą dekorację konkretnego budynku, niezależnie od wyniku całego sołectwa. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w styczniu 2021 roku. Gorąco zachęcamy do wspólnej zabawy. Rozświetlmy naszą wieś!