Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej
  • Strona główna
  • >
  • Aktualności
  • >
  • Komunikat Burmistrza Trzcianki z dnia 22 marca 2021 roku w sprawie funkcjonowania Urzędu Miejskiego Trzcianki

Komunikat Burmistrza Trzcianki z dnia 22 marca 2021 roku w sprawie funkcjonowania Urzędu Miejskiego Trzcianki22 marca 2021

Drodzy Mieszkańcy, Klienci Urzędu Miejskiego Trzcianki!

 

Uprzejmie zawiadamiam, że w związku z pogarszającą się z sytuacją epidemiologiczną w kraju, mając na uwadze konieczność przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa SARS-Cov-2, w Urzędzie Miejskim Trzcianki stosowane są ograniczenia w bezpośredniej obsłudze interesantów.

 

Przyjmowanie spraw do Urzędu Miejskiego Trzcianki następuje przede wszystkim: telefonicznie, mailowo (wykaz telefonów i adresów mailowych pracowników urzędu) oraz za pomocą platformy e-PUAP.

 

Jeśli konieczna jest osobista wizyta w urzędzie, w celu sprawnego załatwienia sprawy, prosimy umawiać się na wizytę telefonicznie.

 

Przypominam, że istnieje możliwość korzystania ze skrzynki podawczej oraz opłatomatu znajdujących się w przedsionku urzędu.

 

W urzędzie obowiązują zasady bezpieczeństwa, które każdy klient musi bezwzględnie stosować: dezynfekowanie rąk, zasłanianie ust i nosa oraz zachowanie bezpiecznej odległości. W przypadku odmowy ich przestrzegania, bezpośredni kontakt z pracownikiem będzie  niemożliwy. W trosce o wspólne bezpieczeństwo proszę o wyrozumiałość i dostosowanie się do powyższych zasad.