Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Komisariat Policji w Trzciance informuje15 lutego 2021

Komisariat Policji w Trzciance uprzejmie informuje, że w związku z wprowadzeniem zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych /Dz. Urz. KGP.2016.26/, został sporządzony PLAN DZIAŁAŃ PRIORYTETOWYCH dla rejonu służbowego nr II.

 

Priorytetowym celem do osiągnięcia będzie przeciwdziałanie i ograniczenie wykroczeń porządkowych, głównie ukierunkowane na grupowanie się osób spożywających alkohol w miejscach objętym zakazem, a w szczególności w obrębie sklepów monopolowych mieszczących się na ul. Kościuszki w Trzciance.

 

Oceną poziomu osiągniętego rezultatu podjętych działań będą informacje od przedstawicieli społeczności lokalnych jak też samych mieszkańców i spostrzeżeń własnych dzielnicowych.

 

Komendant Komisariatu Policji w Trzciance

/-/ kom. Jakub Namerła