Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Komisariat Policji w Trzciance informuje11 lipca 2022

Komisariat Policji w Trzciance uprzejmie informuje, że w związku z wprowadzeniem zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych /Dz. Urz. KGP.2016.26/, został sporządzony PLAN DZIAŁAŃ PRIORYTETOWYCH dla terenu miasta Trzcianka, rejonu służbowego nr II.

 

Plan w swoich założeniach obejmuje przeciwdziałanie i ograniczenie wykroczeń porządkowych, ze szczególnym wskazaniem na „Deptak” na ul. Kościuszki, gdzie wg rozpoznania istnieje problem z osobami spożywającymi alkohol oraz zakłócającymi ład i porządek publiczny w rejonie tzw. „Deptaka” i sklepów monopolowych.

 

Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance

/-/ podkom. Bernard Cimcioch

 

___________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Komisariat Policji w Trzciance uprzejmie informuje, że w związku z wprowadzeniem zarządzenia nr 5 Komendanta Głównego Policji z dnia 20 czerwca 2016 roku w sprawie metod i form wykonywania zadań przez dzielnicowego i kierownika dzielnicowych /Dz. Urz. KGP.2016.26/, został sporządzony PLAN DZIAŁAŃ PRIORYTETOWYCH dla terenu miasta Trzcianka, rejonu służbowego nr I.

 

Plan w swoich założeniach obejmuje przeciwdziałanie i ograniczenie wykroczeń porządkowych, ze szczególnym wskazaniem na rejon przyległy do sklepów spożywczych na os. Słowackiego oraz ul. Popiełuszki, gdzie wg. rozpoznania istnieje problem z osobami spożywającymi alkohol oraz zakłócającymi ład i porządek publiczny w rejonie tych sklepów.

 

Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Trzciance

/-/ podkom. Bernard Cimcioch