Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Kombud Dakar17 marca 2023

Jak wygląda Rajd Dakar od środka oraz jaką funkcje pełnią mechanicy? To jednoz kilkunastu pytań, na które odpowiedział Pan Piotr Mazurek – uczestnik Rajdu Dakar, podczas spotkania zorganizowanego przez firmę Kombud Trzcianka, w dniu 16.03.2023 r.

 

Spotkanie oficjalne otworzył Prezes spółki Kombud Pan Daniel Krysztofiak – przywitał zaproszonych gości i zainteresowanych mieszkańców Trzcianki. Następnie został zaprezentowany film wprowadzający, a po nim głos zabrał Pan Piotr Mazurek na co dzień pracownik spółki Kombud, a podczas rajdu – mechanik pełniący funkcję kierowcy ekipy serwisowej teamu QMOTORSPORT, obsługujący kierowców fabrycznych Audi.

 

W czasie prelekcji Pan Piotr przedstawił najważniejsze i najciekawsze swoje wspomnienia oraz zaprezentował fotografie, jakie wykonał w ciągu dwóch tygodniach spędzonych na pustyni w Arabii Saudyjskiej. Na zakończenie uczestnicy spotkania zadawali pytania dotyczące m.in. pracy mechanika, jak również z zaciekawieniem włączali się w liczne dyskusje.

 

Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem – mamy nadzieję, że w najbliższej przyszłości doczekamy się kolejnych podobnych prelekcji.

 

 

Na zdjęciu znajduje osoba opowiadająca o rajdzie Dakar

 

Galeria zdjęć: