Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Jubileusz pracy oraz przejście na emeryturę Władysława Frątczaka2 września 2022

W dniu 31. sierpnia br., w Zakładzie Inżynierii Komunalnej sp. z o.o. w Trzciance, odbyła się wyjątkowa uroczystość.  Pan Władysław Frątczak – obchodził jubileusz 50 – lecia pracy zawodowej. Był zatrudniony w nstp. zakładach: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Trzciance, Kombinat PGR w Trzciance oraz Zakład  Inżynierii Komunalnej sp. z o.o. w Trzciance. W naszej spółce przepracował 32 lata, ostatnio na stanowisku operatora urządzeń oczyszczalni ścieków.

 

31 sierpnia był ostatnim dniem pracy dostojnego Jubilata. Pan Władysław – zwany przez kolegów Władkiem, dał się poznać jako znakomity fachowiec, współpracownik oraz kolega. Solidny, skromny, niezawodny, sympatyczny i życzliwy – takim go wszyscy znają i zapamiętają. Prywatnie meloman, miłośnik i znawca dobrej muzyki wszystkich gatunków.

 

 

Podczas spotkania z kierownictwem i pracownikami spółki, wszyscy podkreślali jego zalety, życząc mu długich lat życia w szczęściu i dobrym zdrowiu.

 

jubileusz ZIK