Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Jubileusz 30-lecia pracy zawodowej21 września 2021

21 września br., święto 30-lecia pracy zawodowej obchodziła pani Danuta Malicka. Z tej okazji szczególne życzenia oraz gratulacje w imieniu wszystkich współpracowników skierował burmistrz Krzysztof W. Jaworski.

 

Włodarz gminy wręczył okazały bukiet kwiatów, a także list gratulacyjny, co jest dowodem uznania dla dotychczasowej pracy. Ponadto, burmistrz życzył, aby ten piękny jubileusz był bodźcem do dalszego działania.

 

Jubilatka swoją pracę w trzcianeckim Ratuszu rozpoczęła w październiku 2006 r. W ciągu piętnastu lat spędzonych magistracie, kontakt z panią Danutą miała niezliczona liczba naszych mieszkańców, którzy czekali na ważną korespondencję z Urzędu Miejskiego. Oczywiście otrzymali ją wraz z dużym uśmiechem!

 

Przyłączamy się także do gratulacji i życzymy dużo zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.