Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Jubileusz 30-lecia pracy zawodowej pani Arlety17 września 2021

17 września br., święto 30-lecia pracy zawodowej obchodziła Arleta Wykurz – inspektor ds. wymiaru podatków i opłat lokalnych. Z tej okazji Burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski złożył jubilatce gratulacje oraz podziękowania za wieloletnią i sumienną pracę. Włodarz naszego miasta, wraz z serdecznymi życzeniami, wręczył również okazały bukiet kwiatów oraz pamiątkowy list gratulacyjny.

 

Jubilatka swoją pracę w Urzędzie Miejskim rozpoczęła w 1992 roku na stanowisku ds. księgowości podatkowej, przez lata przechodząc kolejne szczeble awansu zawodowego. Od 1999 roku, jako inspektor, zajmuje się wymiarem podatków i opłat lokalnych w Referacie Finansowo – Budżetowym.

 

Dołączamy się do wszystkich gratulacji i życzymy dużo zdrowia, pogody ducha oraz wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.