Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

"Jedno dziecko, jedno drzewo"31 października 2022

W sobotę 29 października, odbyła się III edycja akcji „Jedno dziecko – Jedno Drzewo” , której organizatorem był Urząd Miejski Trzcianki i Nadleśnictwo Trzcianka, Lasy Państwowe. W miejscu projektowanego Parku Pokoleń przy ulicy Gorzowskiej w Trzciance, zaproszono rodziców dzieci urodzonych w 2021 i 2022 r. Wydarzenie oficjalnie otworzyli Burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Trzcianka Radosław Gostołek, którzy przywitali przybyłych uczestników.
Następnie każdy z rodziców zasadził w wyznaczonym miejscu pamiątkowe drzewko oraz pamiątkową tabliczkę z imieniem ich dziecka i datą urodzenia . W tym roku zasadzono 34 drzewka – lipy i dęby. Wspólne sadzenie drzewek sprawiło wiele radości, a na zakończenie akcji wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, certyfikat potwierdzający posadzenie drzewka oraz słodki poczęstunek. Dziękujemy Państwu za zainteresowanie akcją – widzimy się w przyszłym roku.

 

Galeria zdjęć z wydarzenia na fanpage’u Miasta i Gminy Trzcianka.