Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Jeden dzień. Wiedza na całe życie. - Piknik Rodzinny "Bezpieczna Autostrada"25 lipca 2022

„Jeden dzień. Wiedza na całe życie.” – pod takim hasłem odbył się w niedzielę na Placu Pocztowym Piknik Rodzinny, którego organizatorem było Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Towarzystwo Ubezpieczeń Compensa, którzy od 2017 r.  wspólnie organizują ogólnopolską kampanię pod nazwą „Bezpieczna Autostrada”.

 

Podczas eventu, na ręce burmistrza Trzcianki Krzysztofa W. Jaworskiego, przekazany został przez Dyrektora Generalnego CBRD Tadeusza Zagajewskiego oraz przedstawicielki Compensa TU S.A.: Annę Becmer i Renatę Szpejna Automatyczny Zewnętrzny Defibrylator. AED umieszczony został na ścianie budynku siłowni OSiR.

 

Jednym z głównych celów organizacji wydarzenia było dotarcie do jak największej liczby mieszkańców gminy i zachęcenie ich do wspólnego udziału we wspólnej zabawie i edukacji dotyczącej bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym, pierwszej pomocy i zdrowia kierowcy.

 

Pogoda dopisała, tematyka ważna, więc chętnych do udziału w przygotowanych szkoleniach, badaniach i atrakcjach nie zabrakło.

 

Wszystkim mieszkańcom życzymy, aby wiedza, która posiedli nigdy nie musiała być wykorzystana i jednocześnie mamy nadzieję, że w przypadku gdy znajdą się w sytuacji zagrożenia życia, będą potrafili udzielić pierwszej pomocy.

 

Galeria zdjęć z wydarzenia: