Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Internetowy Turniej Szachowy w ramach 20 twarzy zdrowia i profilaktyki11 grudnia 2020

Kolejną już inicjatywą organizowaną w ramach projektu 20 twarzy zdrowia i profilaktyki jest Internetowy Turniej Szachowy, w którym wziąć udział mogą wyłącznie uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Trzcianka.

 

Turniej rozgrywany będzie w dwóch oddzielnych grupach: Klasy 1-4 oraz Klasy 5-8. Zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą na platformie chess.com. Organizator przewiduje zarówno nagrody indywidualne, jak i drużynowe. Dowiemy się zatem, która z trzcianeckich szkół szachami stoi!

 

Zapraszamy do rywalizacji. Szczegółowy regulamin: kliknij i pobierz

 

20 twarzy zdrowia i profilaktyki to projekt realizowany przez Gminną Komisję Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Gminę Trzcianka, na który pozyskano 71 tys. zł z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, w ramach prowadzenia działań informacyjno-edukacyjnych, mających na celu zwiększenie świadomości na temat zachowań szkodliwych dla zdrowia i kształtujących prozdrowotny styl życia.