Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

II edycja konkursu "TWOJA ULUBIONA TRASA ROWEROWA W WOJ. WIELKOPOLSKIM".16 września 2021

grafika przedstawia rowerzystę w kasu, rower i polanę

 

Jesteś entuzjastą/ką wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend i urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak – weź udział w konkursie i podziel się z nami swoją ulubioną trasą rowerową!

 

To już druga edycja konkursu rowerowego organizowanego przez serwis transportowy Clicktrans. Wyniki pierwszej edycji znajdziesz tutaj. Pandemia wielu z nas zachęciła do eksplorowania najbliższej okolicy i poznawania uroków własnego regionu zamiast dalekich krajów. Podziel się ulubioną trasą rowerową odkrytą w regionie – może dzięki Tobie odkryją ją też inni :)

 

NAGRODY

I miejsce: 500 zł

II miejsce: 300 zł

III miejsce: 200 zł

 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE

Do udziału zapraszamy mieszkańców woj. wielkopolskiego.
Stwórz pracę na temat „Twoja ulubiona trasa rowerowa w woj. wielkopolskim”, dołącz do niej zdjęcia i/lub wideo własnego autorstwa.
Prezentowana przez Ciebie trasa powinna znajdować się w większości w woj. wielkopolskim. Nie musi być oficjalnie wyznaczonym szlakiem rowerowym – liczymy na odkrycie również mniej znanych zakątków województwa ;)
Prześlij pracę wraz z wypełnionym i odręcznie podpisanym formularzem zgłoszeniowym na adres: konkurs@clicktrans.pl.
Oceniamy nie samą trasę, ale również atrakcyjność jej przedstawienia.

 

Konkurs organizowany przez serwis internetowy Clicktrans.pl, startuje 21 września 2021 r.
Prace można zgłaszać pod adresem: konkurs@clicktrans.pl do 8 października 2021 r.

 

 

Więcej informacji (w tym regulamin i formularz zgłoszeniowy) znajdziesz na stronie konkursu: https://clicktrans.pl/info/konkurs-rowerowy-wielkopolskie-2-edycj