Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Granty PPGR3 czerwca 2022

Miło nam poinformować, iż w wyniku pozytywnej weryfikacji złożonych przez Gminę Trzcianka dokumentów w dniu 20 maja 2022 r. podpisana została przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa umowa o powierzenie grantu pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014 – 2020.
W związku z tym, iż Gmina Trzcianka otrzymała dofinansowanie w wysokości 1 133 500,00 zł na zakup sprzętu komputerowego niezbędne jest przeprowadzenie procedury przetargowej zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych i wyłonienie dostawcy sprzętu.
Zakupiony sprzęt komputerowy zostanie przekazany wnioskodawcom na podstawie zawartej umowy. Jednakże, przez okres dwóch lat sprzęt oraz jego użytkowanie będzie monitorowane przez gminę.
W podpisanej z Centrum Projektów Polska Cyfrowa umowie, Gmina Trzcianka zobowiązała się do realizacji zadania w terminie nieprzekraczającym 10 miesięcy od dnia podpisania umowy.
Ponadto informujemy, że 11 lutego 2022 r. Centrum Projektów Polska Cyfrowa zmieniło regulamin dokumentacji konkursowej wprowadzając limit dofinansowania na zakup laptopa i komputera stacjonarnego do kwoty 2500,00 zł oraz tableta 1000,00 zł.

O kolejnych etapach w sprawie „Grant PPGR” będziemy informować na bieżąco.

 

 

 

Na zdjęciu znajduje się laptop stojący na biurku.

Na zdjęciu znajduje się laptop stojący na biurku.