Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

Gmina Trzcianka weźmie udział w kolejnym projekcie11 grudnia 2020

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego zakwalifikował Gminę Trzcianka do unijnego projektu „Standardy obsługi inwestora w jednostkach samorządu terytorialnego (JST) Województwa Wielkopolskiego”. W najbliższym czasie zostaną podpisane stosowne dokumenty, a następnie rozpocznie się etap doskonalenia jakości procesu świadczenia usług administracyjnych istotnych dla obsługi inwestora w samorządzie terytorialnym.

 

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój 2014-2020 – Priorytet II „Efektywne polityki publiczne na rynku Pracy, Gospodarki i Edukacji”; Działanie 2.18 „Wysokiej jakości usługi administracyjne” oraz budżetu Państwa i budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego. i zakłada m.in. : szkolenia i warsztaty z zakresu obsługi inwestora, doradztwo indywidualne oraz stworzenie lokalnej sieci współpracy pracowników jednostek samorządu terytorialnego mającej na celu budowanie relacji z inwestorami, wymianę doświadczeń oraz dobrych praktyk w pozyskiwaniu i obsłudze inwestora.

 

Do pierwszego etapu zgłosiło się 105, natomiast do drugiego 52 podmioty. Gmina Trzcianka została zakwalifikowana do obu, co pozwoli na pełną realizację zadań i szkoleń zawartych w projekcie. Koniec realizacji całego przedsięwzięcia przewidziany jest na 30 czerwca 2023 roku.