Przejdź do menuPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do treściPrzejdź do menu bocznegoPrzejdź do zmiany rozmiaru czcionkiPrzełącz stronę między wersją kontrastową, a normalnąPrzejdź do strony głównej

„Gloria Artis” Włodzimierz Ignasiński17 lutego 2023

W czwartek, 16 lutego br., w Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance miała miejsce uroczystość nadania brązowego odznaczenia Zasłużony Kulturze „Gloria Artis” Włodzimierzowi Ignasińskiemu – członkowi Zarządu Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego, dyrektorowi Młodzieżowego Domu Kultury w latach 2008-2015, człowiekowi kultury i sztuki, który obchodził również swój jubileusz 35-lecia pracy twórczej. Wydarzeniu towarzyszył koncert pn. „Echa Miłości” w wykonaniu Katarzyny Zawady oraz gościnny występ Mikołaja Kubackiego.

 

 

Zaproszeni goście mieli możliwość bliżej zapoznać się z dorobkiem artystycznym i przebiegiem kariery Pana Włodzimierza. Słowa gratulacji, uznania i podziękowania płynęły do nagrodzonego jubilata nie tylko od publiczności zebranej w hali, ale także od uczniów, wychowanków i przyjaciół z całej Polski.

 

 

My również przyłączamy się do gratulacji, winszujemy w pełni zasłużonego odznaczenia i życzymy jeszcze wielu lat w natchnieniu i pasji, pośród ludzi podzielających miłość do literatury, kultury i sztuki.